Poliüretan Hava Kanalları

İki alüminyum folyo arasında sıkıştırılmış poliüretan köpük malzeme sayesinde mükemmel ve kayıpsız bir hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Aliminyum taşıyıcı etrafına kaplanan Poliüretan malzeme her türlü uygulamaya açık sağlamlığı ve hafifliği sayesinde; montaj öncesi, bakımı,  kayıpsız hava aktarımı ve ekonomik olmasi ile projelerimizde tercih etmekteyiz.

Özellikleri; yüksek sertlik, büyük bir hafiflik, son derece kolay işleme ve uyum, her türlü kıvrıma uyum sağlayan yapısı, olağanüstü adaptasyon, mükemmel taşınan hava kalitesi ve buna  bağlı olarak finansal kâr.

Yangın Durumundaki Avantajı; Poliüretan hava kanalları ateş ile temas etmesi durumunda hücresel yapısı itibari ile iç köpüğünü korur ve kendisini parçalar, böylece yangın esnasında kömürleşmiş olan poliüretan malzeme en düşük duman çıkışı ile bir çok muadili malzemeden öne çıkmaktadır.

imton mühendislik olarak PIRALU‘nun ürünlerini tercih etmekteyiz. Ürün Kataloğu için tıklayınız.

Bayındırlık Bakanlığı Birim Fiyat Analiz ve Yapım Şartları; 261-800  Ön izoleli Gofrajlı Alüminyum Panellerden Projedeki Ölçülerde Hava Kanalı Yapmaktayız.

PIRALU URUN BROSURU